STYLOVÉ UBYTOVÁNÍ V PENZIONU LEDNICE NA MORAVĚ
 

HOTELOVÁ APARTMÁ

Prostorná, klidná apartmá s klimatizací v netradičním romantickém stylu se nacházejí v hotelu Mario (naproti vstupu do zámeckého parku), který zajišťuje služby i pro naše hosty. Poskytují ubytování hotelového typu s možností snídaně za příplatek. Apartmá jsou pouze dvě:

KVĚTINOVÉ APARTMÁ (pro 2 nebo 4 osoby) v prvním patře je vyzdobeno květinovými motivy a je vybaveno dřevěným nábytkem z masivu (manželská postel, šatní skříně, psací stůl, posezení). Při obsazení 4 osobami je k využití navíc druhá ložnice. Koupelna s vanou a fénem, samostatné WC, balkon s posezením, lednička, wifi zdarma, parkovací místo ve dvoře pro jedno auto v ceně.

MODRÉ APARTMÁ – vzdušné podkrovní apartmá (pro 2 až 5 osob), je vybaveno kombinací kovového a masivního dřevěného nábytku (postele, šatní skříně, posezení, psací stůl). Je zvláště vhodné pro alergiky (bez péřových lůžkovin). Skládá se z předsíně a jedné (při obsazení 2 – 3 osobami) nebo dvou (při obsazení 4 – 5 osobami) samostatných ložnic. Součástí vybavení je dále lednička, koupelna s vanou a fénem, samostatné WC, wifi zdarma. Parkovací místo není v ceně – parkování je možné na některém z okolních parkovišť za poplatek.

Délka ubytování od 1 noci. Orientační ceny od 600 Kč/osoba/noc. Pro konkrétní cenovou nabídku kontaktujte recepci (on-line rezervace – do poznámky uveďte HOTELOVÁ APARTMÁ).

Upozorňujeme, že v těchto apartmá není možno ubytovat s dítětem do 4 let – pro rodiny s malými dětmi jsou přizpůsobeny pokoje penzionu!